Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štír Štír (24.10. až 22.11)

 

Charakteristika znamení
 
 Štír Nápadně připomíná znamení Raka, avšak má jistou odlišnost. Nosí totiž s sebou zbraň, což se symbolicky odráží i v jeho povaze, jak si ještě řekneme. Jste-li narozeni v intervalu 24. říjen (podzimní rovnodennost) - 22. listopad, pak se jedná právě o Vás! Štíři jsou často povahy tiché (ba tajnůstkářské), drží se stranou (avšak ne úplně mimo, jen tak ve stínu, aby jim nic neuniklo a byli svědky všeho). Nicméně pozor na ně (Štíři, teď se neurazte, mějte nadhled, však sami dobře víte, o čem mluvím), pokud se vyburcují k činnosti, jdou jednoznačně, nesmlouvavě, s jistou dávkou agresivity a přímočaře za svým. Situace pak povětšinou dopadá v jejich prospěch.

Pokud se jedná o záležitosti celku, dokáží se za něj postavit a okolnosti dopadají pro kolektiv dobře. Tito lidé jsou pak velice váženi, ale je to většinou samolibost a panovačnost, jíž se izolují. Vystačí si sami se sebou. Nekompromisnost, cit (nejednou i chuť) pro boj, svárlivost - atributy vodního znamení, jenž alchymisté nazývali Scorpio. Často se pod jejich ohnivou maskou skrývá chlad a kamenná trpělivost, to může jejich vítězství jen prospět. Štíři musí mít prostě vždy navrch. Úspěchu a naplnění dojdou snad na všech vedoucích místech. Ředitelé, vyšetřovatelé, právníci, manažeři - skvělé uplatnění jejich vlastností a dispozic.

Rak a Ryby bývají vhodnými partnery, ale Býka nepředčí nikdo. Obecně lze říci, že Štír přináší do vztahu energii a podnikavost. Je-li Štír spojen s Pannou či Lvem, soužití může rovněž klapat.
 
Barvy a kameny
 
 

Kameny

Jaspis
 
Malachit
 
Býčí oko
 
 

Barvy

Černá
 
Zlatá
 
Červená
 
 
 
 

 

Horoskop na neděli 28. 6. 2009

Přes letní, méně náročný a pomalejší provoz v zaměstnání se k řešení naskytnou velmi zajímavé úkoly, které se vám podaří zvládnout, navíc se dočkáte i patřičného ocenění. Kromě pracovních úspěchů vás čekají i úspěchy v osobním životě, hlavně v partnerských vztazích.

 
Práce: Chcete-li zůstat věrní svým vlastním zásadám, nevyhnete se překážkám.
 
Vztahy: Hledáte partnera, který je okouzlujíc a ctnostný? Můžete ho dnes potkat.
 
Peníze: Nejprve vše zvažte a pak se odvažte! Zkrátka dvakrát měř a jednou řež!
 
Zdraví: Nic není jenom bílé nebo černé, vyberte si, jak chcete žít, a zkuste to zrealizovat.
 
Tip na dnešní večer: Ve 14 hodin zde najdete tip na dnešní večer.Dnešní vztah štíra k ostatním


Beran
Štír a Beran (21.3. až 20.4.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Býk
Štír a Býk (21.4. až 21.5.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Blíženci
Štír a Blíženci (22.5. až 21.6.)  
Večer vám bude s partnerem oběma nejlépe na setkání s přáteli.
Rak
Štír a Rak (22.6. až 22.7.)  
Vaše únava z práce se může projevit ve Vašem partnerském životě.
Lev
Štír a Lev (23.7. až 22.8.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Panna
Štír a Panna (23.8. až 23.9.)
Najděte si na sebe čas, jste oba optimisticky naladění a plní energie.
Váhy
Štír a Váhy (23.9. až 23.10.)
Překvapte svého partnera příjemnou večeří při svíčkách.
Štír
Štír a Štír (24.10. až 22.11)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Střelec
Štír a Střelec (23.11. až 21.12)
Společná návštěva kina nebo koncertu umožní nové prožitky vám i partnerovi.
Kozoroh
Štír a Kozoroh (22.12. až 20.1.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Vodnář
Štír a Vodnář (21.1. až 20.2.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Ryby
Štír a Ryby (21.2. až 20.3.)  

Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den

Horoskopy na rok 2009 - Štír

Láska: Tento rok na lásku tolik času mít nebudete, Neptun spíš přidělává problémy a ostatní planety se taky netváří nadšeně. Musíte si především vylepšit vztahy doma, i když často budete chtít jezdit na výlety a navštěvovat známé a příjemné lidi. Březen nebo červenec může být dobrým měsícem na nalézání dobrého vztahu, ale nemusí trvat příliš dlouho. Venuše radí, abyste kvůli vlastním rozmarům nerozbíjeli své příznivé vztahy, které doposud máte s blízkými, proto vylepšujte svojí domácnost a rodinu.

Zdraví: Vaše zdravotní situace je poměrně zvláštní, dávejte si dobrý pozor na stav vašich kostí, především na nohách. Častější nachlazení a katary sliznic musíte hlídat, jezte více ovoce a přijímejte čistý vitamín C. V létě hodně plavte, ale pokud možno v řece nebo moři, v bazénu získáte hodně bacilů. Díky nejistotě budete slabší a plní stresu, proto vám pomůže dieta bez masa lépe, než čekáte. Zajímejte se více o power jógu a posilující a uklidňující zdravotní cvičení, na vaší práci to bude brzy poznat.

Práce: Vaše pracovitost je tento rok zvlášť na vaši povahu až enormní, hodně z vás si vyzkouší práci doma a jiní budou toužit po postupu na společenském žebříčku. To ale může být na úkor mezilidských vztahů. Zdravotní sestry a lékaři jistě podlehnou vábení změny, stejně jako inženýři a umělci. Nebraňte se nové zkušenosti, především pokud dobře umíte cizí jazyky, na cesty se vydejte v březnu nebo červenci. Jinak budete úspěšní ve službách a kosmetice, klientela bude solventnější a bude s ní lepší jednání.

Peníze: Financí budete potřebovat dost, ale zdá se, že si pro ně těžce pracujete a nezískáte je jen jako dar nebo dědictví. Objevte víc předpoklady pro získání a udržení dobrých pracovních postů, potom umíte být pohostinní a štědří lidé. Vaše nápady ve službách nebo reklamní oblasti budou zajímavé, ale velký příjem si vyžádá závist ve vašich sousedských i rodinných vztazích. Měli byste objevovat nové možnosti investic, především ve farmacii, nebo správě wellness zařízení a řemeslných dílen.

 
 

 

Portrét


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>