Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rak Rak (22.6. až 22.7.)

   
   
   
 
Charakteristika znamení
 
 Tomuto vodnímu znamení vládne oběžnice naší rodné Země Měsíc (odtud tedy pojmenování jedinců narozených v tomto znamení - "měsíční lidé (děti)".Měsíční děti jsou smýšlením spíše tradicionalisté, však jejich povaha jest proměnlivá (dalo by se říci "jako sama Luna"). Panuje spíše představa o Raku jako o znamení domáckém, milujícím teplo rodinného krbu. Ale právě Raci bývají na cestách výteční společníci, kterým není dobrodružství a vzrušení z neznámého cizí. Díky další "račí" vlastnosti - obrovské nadšení pro věc - bývají Raci velmi úspěšnými osobnostmi. Musí se však naučit smýšlet poněkud liberálněji a s určitým nadhledem (měli by překonat svou vlastnost citovanou výše - díky tradicionálnějšímu smýšlení totiž často tíhnou spíše k minulosti a ověřeným postupům).

Z Raků bývají schopní vědci, archiváři, historici i učitelé. Nejeden Rak vynikl i jako právník či politik. Díky jejich citlivosti a trpělivosti tíhnou i k umění - hudba, literatura apod. V podnikání jsou úspěšní věnují-li se určitému řemeslu nebo působí-li jako kupci. Mají totiž mimořádný cit pro kvalitu a poctivost. Spekulace je jim cizí. To by ale mohl být problém (zvláště v dnešní době), měli by se naučit jisté zdravé agresivitě a soutěživosti, jinak zůstanou pozadu. Pro manželský život zdá se být nejvhodnější kombinací Rak a Kozoroh. Hodí se k sobě i s Rybami, Štírem a Váhami. Pozitivem jest domácká povaha Raků.
 
Barvy a kameny
 

Kameny

Karneol
 
Jaspis
 
Perly
 
 

Barvy

Fialová
 
Bílá
 
Oranžová
 
 
 
 

Horoskop na pondělí 15. 6. 2009

Máte velkou schopnost aktivně utvářet svůj život a dovést jej k dokonalosti. Dokážete dát viditelný výraz tomu, co vám přináší požitek a radost. Vychutnejte si svou sílu a dovednost. Pamatujte však na to, aby vaše myšlenky a skutky sloužily dobru všech lidí a nikoho zbytečně nezraňovaly.

 
Práce: Nečestnost, skrývání skutečných záměrů, lež, unikání zodpovědnosti.
 
Vztahy: Marně se budete snažit zvrátit nějakou situaci nebo hledat řešení.
 
Peníze: Svalování viny na druhé, ať už skutečné nebo domnělé, nic nevyřeší.
 
Zdraví: Bohatá vůně jasmínového oleje vám pomůže překonat mnohé deprese.
 
Tip na dnešní večer: Působí na vás vrtkavost a zábrany při rozhodování. Ujasněte si své vlastní názory a nepodléhejte svodům okolí, nebo průměru, stereotypu či normám společnosti.Dnešní vztah raka k ostatním


Beran
Rak a Beran (21.3. až 20.4.)  
Můžete udělat svému partnerovi radost a pomoci mu přínosnou radou.
Býk
Rak a Býk (21.4. až 21.5.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Blíženci
Rak a Blíženci (22.5. až 21.6.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Rak
Rak a Rak (22.6. až 22.7.)  
Dokážete se povznést nad nedostatky svého protějšku, což bude vám oběma ku prospěchu.
Lev
Rak a Lev (23.7. až 22.8.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Panna
Rak a Panna (23.8. až 23.9.)  
Neohlížejte se za každým atraktivním člověkem, zkazíte si večer.
Váhy
Rak a Váhy (23.9. až 23.10.)  
Vaše děti vám připomenou, že partner k vám bytostně patří.
Štír
Rak a Štír (24.10. až 22.11)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Střelec
Rak a Střelec (23.11. až 21.12)  
Myslete více na smysluplné využití víkendového volna ve dvou.
Kozoroh
Rak a Kozoroh (22.12. až 20.1.)  
Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den
Vodnář
Rak a Vodnář (21.1. až 20.2.)  
Neohlížejte se za každým atraktivním člověkem, zkazíte si večer.
Ryby
Rak a Ryby (21.2. až 20.3.)  

Žádné zvláštní vztahy pro dnešní den

Horoskopy na rok 2009 - Rak

Láska: Tento rok se do středu zájmu dostanou majetkové otázky, do vašeho partnerství taky. Nezdá se, že byste byli zrození pro spokojený partnerský život, ale dlouhodobá vazba mezi Uranem a Plutem vás možná donutí potvrdit déletrvající vztahy. Březen a červenec pro to můžou být ideální. V tomto roce milostně příliš výbojní nebudete, spíš se budete snažit potvrzovat si vlastní funkční vztahy mezi vámi a partnery. Hledejte jistotu v přátelství se staršími lidmi, kteří vám vždy dobře poradí.

Zdraví: Budete se muset dobře starat o vlastní nervy, především v oblasti krku. Duben ale jasně naznačuje, že musíte mít víc v pořádku lymfatický systém. Nechejte si provádět masáže a hlavně bylinné zábaly ve střední oblasti těla. Pánové asi tento rok budou častěji u urologa, nebojte se ale za ním jít, stejně jako dámy za gynekologem. V září půjde o praktickou věc, protože nečistoty ve vodě vám mohly ublížit. V říjnu pozor na stav vašich třísel! Dávejte si pozor na zbrklé pohyby při sportu.

Práce: Více z vás bude pracovat v dopravě a technických firmách, taky v exportu a importu komoditního zboží. Bude se to týkat strojního zařízení, ale stále častěji i zajímavých přírodních a potravinářských produktů. Můžete více podnikat v oblasti počítačů a ekonomiky, rozumíte jim dobře. Pro úspěch potřebujete pracovat taky o letních prázdninách, tak v tu dobu oželte dovolenou a poznáte změny, kterých se vám dostane. Nevěnujte se však příliš riskantním, fyzicky náročným povoláním.

Peníze: Zdá se, že budete mít šanci pořádně si vydělat, pokud se nebudete bránit obchodu a výměně zboží přes internet. Hlavně díky úvěrovým produktům získáte větší jistotu, především při jednání se zastoupeními zahraničních bank. Snažte se nakupovat více potravin, oblečení než přístrojů a taky něco investovat do moderního zabezpečení. Může se vám to nečekaně vyplatit během celého roku, jak říká Uran ale nakonec i výrazná síla Jupitera. Budete se cítit bohatší a úspěšnější mezi přáteli.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vstah

(monika, 22. 7. 2009 23:48)

co me skutecne trapi

 

 

Portrét


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>